Om oss

Fremo er et rekrutterings- og bemanningsbyrå med lang erfaring fra jobbmarkedet i Midt-Norge. Selskapet ble etablert i 2005 og våre tjenester er rekruttering, bemanning/vikarutleie og utviklingsprosesser. Vi har avdelingskontor på Orkanger og i februar 2020 åpnet Fremo avdeling Tromsø.

Kjell-Inge Fremo
Gründer og partner

Mobil 900 22 300
kjell@fremogruppen.no

Jorunn Løseth
Seniorrådgiver og sertifisert rekrutterer DNV

Mobil 907 90 311
jorunn@fremogruppen.no

Oda Stensvold
Bemanningskonsulent

Mobil 906 80 462
oda@fremogruppen.no

Nikolai Amdahl
Researcher

Mobil 408 61 135
nikolai@fremogruppen.no

Malena Sandvik Holand
Bemanningskonsulent

Mobil 977 79 291
malena@fremogruppen.no

Hege Svendsen
Daglig leder, sertifisert rekrutterer DNV og partner

Mobil 905 87 920
hege@fremogruppen.no

May Romundstad
Rekrutteringskonsulent

Mobil 926 08 017
may@fremogruppen.no

Magnus Thornton
Bemanningskonsulent

Mobil 926 65 059
magnus@fremogruppen.no

Frank Wikran
Avd. leder Tromsø

Mobil 900 61 353
frank@fremogruppen.no

Ida Tyldum
Personalkonsulent

Mobil 930 22 950
ida@fremogruppen.no

Harald Torgersen
Partner

Mobil 905 06 200
harald@fremogruppen.no

Kine Kolsvik
Personalkonsulent/HMS ansvarlig

Mobil 473 66 352
kine@fremogruppen.no

Julie Sofie Foss-Fremo
Avdelingsleder Fremo Oppvekst

Mobil 452 28 444
Fremo Oppvekst 917 26 100
julie@fremogruppen.no

Sol Ness
Kundekonsulent Tromsø

915 75 668
sol@fremogruppen.no

Alexandra Summerson
Seniorrådgiver

Mobil 950 19 945
alexandra@fremogruppen.no

Monica Meslo
HR leder

Mobil 934 15 522
monica@fremogruppen.no

Aase Krukhaug
Bemanningskonsulent

Mobil 932 52 257
aase@fremogruppen.no

Hilde Horntvedt
Regnskapsansvarlig

Mobil 478 55 147
hilde@fremogruppen.no